KAMPANIA NA RZECZ RYSOWANIA. Strona w trakcie tłumaczenia... prosimy o cierpliwość

FAQ

1. Jakie są formy partycypacji w projekcie (czy po prostu  rysujemy na temat przyszłości i już, czy też mają to być zajęcia wg pewnego klucza metodologicznego, czy też prowadzą je moderatorzy z zewnątrz itp.)

Formy partycypacji w projekcie, metododolgia itp. sa dowolne czyli ‚po prostu także rysujemy na temat przyszłości i już’, warsztaty sa organizowane i prowadzone przez  instytucje zgłaszającą się do udziału w projekcie. Kampania ani nie oferuje ani nie narzuca moderatorów, wskazuje jednak pozytywnie ocenione przykłady z lat ubiegłych na  http://www.campaignfordrawing.net, oraz oferuje możliwość kontaktu z edukatorami, ktorzy juz maja doswiadczenie w organizowaniu Wielkiego Rysowania,  wlaczajac tych, ktorych warsztaty zostaly nagrodzone w latach poprzednich.

2. Jakie są formy finansowania projektu (czy projekt jest finansowany właśnie przez Kampanię, czy wręcz przeciwnie, kwestia ewentualnych opłat licencyjnych itd.)?

Projekt ani nie jest finansowany przez Kampanie ani Kampania nie pobiera oplat licencyjnych –  zajmujemy sie promocja projektu poprzez nasze strony internetowe i publikacje, doradztwem oraz  fundujemy nagrody dla najlepszych warsztatow

3. Kwestia konkursu (czy Polacy mogą brać w nim udział i na jakiej zasadzie itd.)

Polacy mogą ubiegać się o nagrody w kategorii ogólnej na takich samych zasadach jak instytucje w Wielkiej Brytanii, nie moga jednakże starać się o nagrody specjalne.

4. Jakiego rodzaju organizacje mogą brać udział w konkursie, czy może to być nieformalna grupa osób?

Nieformalna grupa osób może brać udział w konkursie ale ubiegać się może wyłącznie o nagrody w kategorii ogólnej.
5. Czy jest możliwość zorganizowania akcji promującej rysowanie pod patronatem The Big Draw (z użyciem logo) ale bez zgłaszania jej do konkursu?

Tak, jak najbardziej!  Impreza taka może również odbyć się w jakimkolwiek terminie, niekoniecznie w okolicach października.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: