KAMPANIA NA RZECZ RYSOWANIA. Strona w trakcie tłumaczenia... prosimy o cierpliwość

WIELKIE RYSOWANIE dla dorosłych

Miesiąc Wielkiego Rysowania to czas rysowania  dla osób w każdym wieku.

Formy – Bazując Application Awards pdf lub słowo uprawnień Fotografia pdf Formularz; pdf Ankieta lub słowo
Materiałów reklamowych

Kampania na rzecz rysowania i Big Draw logo zaprojektowane przez Quentina Blake’a. Można również znaleźć szeroki wybór atrakcyjnych, marketing wraz z ogólnych szablonów Steven caracters Appleby, z łatwym do odczytania instrukcje dotyczące dostosowywania ich szczegóły wydarzenia.

Big Draw Timeline 2010

24 maja Oficjalne rozpoczęcie Big Draw 2010. Lista wydarzeń na giełdzie – http://www.campaignfordrawing.org – maksymalne korzyści należy dążyć, aby Twoje dane zdarzenie zarejestrowane przed tą datą.
1-31 października Big Draw Sezonu w Wielkiej Brytanii
9 października Big Day Draw
Terminu 1 grudnia Czerpiąc inspirację uwagi Nagrody
1 grudnia Termin oceny
2011

1 lutego Czerpiąc inspirację Awards – laureaci notyfikowana
Kwiecień / maj Czerpiąc inspirację Ceremonia wręczenia nagród

BIG DATABASE DRAW
POMOC DLA ORGANIZATORZY
Jak to działa – Przegląd

Big Draw posiada rekordy bazy danych organizacji organizujących „Big Draw” imprezy w październiku. Szczegóły organizacji odbywają się tylko do celów administracyjnych, jest szczegóły wydarzenia, które są wyświetlane na stronie internetowej za pośrednictwem funkcji przeszukiwania bazy danych. Jeśli zdarzenie nie jest w październiku, może korzystać z logo Big Draw i inne materiały promocyjne, dostępne do pobrania z tej strony, ale nie należy zarejestrować się tutaj.

Aby dodać wydarzenie do bazy danych, organizatorzy muszą najpierw zarejestrować swoje dane kontaktowe. Dopiero po tych zostały poddane będzie istniała możliwość przedstawienia szczegółów wydarzenia. Po organizacja jest zarejestrowana, dodatkowe imprezy mogą być dodawane lub istniejące dane aktualizowane za pośrednictwem tej strony internetowej. Jest brak możliwości przeglądania i aktualizacji organizacji informacji w sieci (ze względu na ochronę danych), więc wszelkie zmiany powinny być złożone przez e-mail do Kampanii Rysunek (admin@campaignfordrawing.org).

Uwaga: Wszystkie uwagi do bazy danych – organizacja lub zdarzenia szczegóły – będą podlegać weryfikacji przez Campaign for Rysowanie, a szczegóły wypadku nie będzie można oglądać (lub edycji) na stronie Dopóki tego nie uczynisz. Może to potrwać do 24 godzin. Należy unikać przycisk „Wstecz” po złożeniu w organizacji imprezy lub informacji, ponieważ może to spowodować, że zapis się nie powiedzie lub być dublowane.
Organizacja Rejestracja

Należy pamiętać, że „organizacja” mamy na myśli nazwę organizacji zorganizowanie spotkania, które może lub nie może być nazwą miejsca, gdzie zdarzenie ma miejsce. Jeśli nie jesteś pewien, jeśli już jesteś zarejestrowany lub dokładnej nazwy używane rejestracji, należy sprawdzić listę nazw zarejestrowanych organizacji.

Państwo są zobowiązani do:

* Region – jest to podziałem w Wielkiej Brytanii na 12 regionów geograficznych oraz offshore / za granicą. Rejony te używane przez Arts Council England i instytucji, takich jak National Trust.
* Nazwa organizacji – należy unikać „” na początku. Dziękujemy, że w niektórych przypadkach konieczne jest, ale tylko w szczególnych przypadkach, takich jak „The Queen’s Gallery” w jednej organizacji lub słowo (np. Lowry). Może być ujęte w nazwie miejsce podczas rejestracji szczegółów wydarzenia, choć jest to niewskazane, ponieważ będzie ona T. nazw wymienionych w Organizacji począwszy od liczby są dopuszczalne.
* Imię i nazwisko oraz pełny adres organizacji, w tym numer telefonu. Te dane są poufne i nie są dostępne publicznie.
* Szkoła jest każda instytucja edukacyjna dla uczniów do 18 roku życia. To pole pozwala na szybką identyfikację dla instytucji finansujących liczba szkół biorących udział.
* Ważne jest dla nas celem określenia najbardziej skuteczną formą upowszechniania informacji o kampanii, więc prosimy o informację w jaki sposób dowiedział się o Big Draw

Jesteś poprosiła, ale nie są zobowiązane do podania, numer faksu i adres e-mail. Jak są one tylko w celach admin i nie będą wyświetlane na stronie. Adresy e-mail stanowią ważny środek komunikacji z kampanii do rysowania, więc proszę podać, jeśli to w ogóle możliwe. Uwaga: jeśli nie dać adres e-mail nie będziemy w stanie na bieżąco informuje o rozwoju Big Draw. Zachęcamy do rejestracji danych organizacji adresów e-mail jak najszybciej (szczegóły wydarzenia można wprowadzić później).

Będziesz mieć obowiązek przeczytać i zaakceptować warunki.
Zgłoszenia zdarzenia

Po wysłaniu informacji Państwa organizacji, będziesz miał możliwość dodania szczegółów wydarzenia, dla jednego lub więcej zdarzeń. Możesz wybrać, aby to zrobić później, korzystając z linku kolumnie po lewej stronie „Rejestracja zdarzeń” i wybraniu apropriately organizacji, wybierając z listy rozwijanej. Jak wspomniano powyżej, te podlegają weryfikacji przez Campaign for Drawing przed lub publiczność będzie je zobaczyć. Państwo proszone są o podanie następujących informacji. Aby zaoszczędzić czas, szczegóły wydarzenia będą automatycznie wypełnione dane twojej organizacji jako domyślne. Należy zmienić te o zdarzenia, które nie są przechowywane na adres organizacji. Szczegóły wydarzenia są również podane wartości domyślne, które po raz kolejny, należy zmienić w razie potrzeby. Wiele z nich to po prostu pełen „potwierdzenia” (do potwierdzenia), które mogą zmienić teraz czy później, ale nie zapomnij zmienić te jak sfinalizować plany dotyczące imprezy.

* Region – jest to po prostu podziału Wielkiej Brytanii na 12 regionów geograficznych oraz offshore / za granicą. Rejony te używane przez Arts Council England i instytucji, takich jak National Trust. To pozwala członkom społeczeństwa, aby wyszukać wydarzenia w danym regionie.
* Nazwa miejsca zdarzenia – może, lub nie mogą być takie same jak organizacja organizowanie imprezy. Miejsce począwszy od nazwy liczby są dopuszczalne.
* Pełny adres miejsca zdarzenia, nie organizacji – chyba że są one takie same. To zawsze można zmienić, jeśli początkowo niepewny miejsca.
* Telefon kontaktowy dla opinii publicznej. Jeżeli zdarzenie jest otwarte dla publiczności, a następnie tel miejsce nie muszą być dostarczone w celu umożliwienia opinii publicznej lub dziennikarzy na ring po więcej informacji. Zamknięte imprezy nie może opuścić tel nie puste, ale należy pamiętać, że zamknięte imprezy nie mogą być uwzględniane w niektórych materiałów Draw Big promocyjnych, w tym Big Draw Guide.
* Twój adres strony internetowej – to zostanie wyświetlony jako link, jeśli podano. Pozwoli to społeczeństwu znaleźć bardziej szczegółowy opis.
* Tytuł wydarzenia – to pomaga, jeśli możesz dać wszystkie wydarzenia odrębne nazwy, nawet jeśli są one jedynie „The Big Draw 1”, „The Big Draw 2”, itd, jak to powinno pomóc w identyfikacji zdarzeń, które chcesz edytować je później. Spróbuj wybrać żwawy, a nie tylko tytuł „The Big Draw. Za każde zdarzenie jest Big Draw, tytuł w bazie danych nie musi być najważniejsza. Użyj go, aby umożliwić społeczeństwu szybkie smak tego wydarzenia i odróżnić ją od ponad wszystkie inne.
* Opis zdarzenia – musi być ograniczona do 60 słów.
* Wskazanie grupy docelowej.
* Data (-y) przypadku – utrzymanie pozycji jak najbardziej jednolite, spróbuj zastosować następujące rodzaje format: „SAT 19 – wt 22 października” lub „17-19, 21-25 KTZ” lub „14 października 2002 – 18 stycznia 2003.
* Czas (s) z przypadku – jak wyżej, spróbuj użyć następującego formatu: 10am-4pm.
* Wstęp Charge Normal – Proszę państwa, czy uczestnicy muszą płacić za wstęp na normalne miejsce, czy nie. Jeżeli normalny za wstęp jest ograniczona, ale nie za darmo, prosimy o podanie w koszt za zdarzenia (pole poniżej).
* Koszt zdarzenia – koszt zdarzenia jest jakichkolwiek opłat poza normalną opłatą wstępu (jeśli istnieje), w tym sugestii darowizny do kosztów. Jak ludzie mogą chcieć, aby wyszukać za darmo wydarzeń, prosimy o umieszczenie tego słowa w razie potrzeby (np.: „dorośli £ 1.60, dzieci free”).
Kategoria * – pole to jest tylko do celów admin i nie będą widoczne. Wybierz kategorię uważasz za najbardziej odpowiedni (możemy to zmienić, ale nie martw się o to). To pozwoli nam określić liczbę miejsc w poszczególnych kategoriach dla sponsorów.

Po wysłaniu razie otrzymasz numer rejestracji zdarzenia. Konieczne jest, aby zanotować tego numeru (najprostszym sposobem jest, aby wydrukować) jak to jest dowód rejestracji zdarzeń. Będziesz miał również możliwość przedstawienia dalszych wydarzeń. Wydarzeń należy wymienić oddzielnie, jeśli są przechowywane w różnych miejscach lub, jeśli program różni się znacznie w treści na różnych dat lub godzin (w przypadku tytułów razie patrz wyżej).

Po złożeniu, najlepiej, aby wyświetlić wjazdu, jeśli jesteś obywatelem, wykonując wyszukiwania wydarzenia. Następnie wykorzystać w ramach „Edytuj zdarzenie”, aby dodać lub zmieniać żadnych szczegółów. Pamiętaj, aby 24-48 godzin po rejestracji w celu umożliwienia weryfikacji przez Campaign for Drawing (zmiany nie będą widoczne aż zostało to zrobione).
Aktualizacji zgłoszenia zdarzenia

Od „to wydarzenie Update” po lewej stronie, wybierz zdarzenie, które chcesz zaktualizować, wybierając apropriately z listy rozwijanej.
Usuwanie zdarzeń i / lub organizacji szczegóły

Proszę o kontakt w którym jasno admin@campaignfordrawing.org przypadku (s) lub organizacji, który chcesz usunąć z bazy danych. Proszę podać nazwę organizacji organizujących imprezy, hali widowiskowej oraz tytuł żadnych wydarzeń które mają być usunięte.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: